Strona informacyjna - Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej


Aktualności

Aktualne wydarzenia związane z rynkiem pracy

Bieżące informacje na temat projektów, spotkań, warsztatów, szkoleń, konferencji realizowanych w woj. śląskim przez instytucje inne niż Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Zmiana w obsłudze osób bezrobotnych

Uprzejmie informujemy że z dniem 28 kwietnia 2017 roku obsługa osób bezrobotnych bez prawa do zasiłku, których nazwiska rozpoczynają się na litery: E, F, G, H, I, J, L, zostaje przeniesiona do pokoju numer 8.  

Informacja dla uczestników projektu „Gotowi do pracy”

Informujemy, że uczestniczkom i uczestnikom projektu „Gotowi do pracy” za okres uczestnictwa w szkoleniu Spadochron przysługuje możliwość ubiegania się o zwrot kosztów przejazdu. Szczegółowe zasady i...

W piątek 7-go kwietnia 2017 roku Urząd czynny do godziny 15:30 !

Informujemy że Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej w piątek 7-go kwietnia czynny będzie dłużej, tj. do godziny 15:30.

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w dniu 1 marca br. rozpoczął realizację projektu pozakonkursowego pn.: Praca z EURESem -Twoim sukcesem!

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w dniu 1 marca br. rozpoczął realizację projektu pozakonkursowego pn.: Praca z EURESem -Twoim sukcesem!

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dąbrowie Górniczej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Mobilny...

Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów podjęcia działalności gospodarczej w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Dąbrowa Górnicza (III)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego...

Porady prawne - bezpłatnie

W Dąbrowie Górniczej działa pięć punktów, w których prawnicy udzielają porad z zakresu prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego czy cywilnego.

W CZYM CI MOŻE POMÓC DORADCA ZAWODOWY ?

Informacje dotyczące pomocy udzielanej przez doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę